Mgiełki do ciała

Zbliżają się coraz cieplejsze dni, wtedy nie mamy ochoty używać ciężkich perfum. Jednak lubimy ładnie pachnieć i czuć się świeżo. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest mgiełka do ciała. Mgiełka jest również idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią codziennie inaczej pachnieć. Zaletą mgiełki jest również ich niewielka wielkość dzięki czemu z łatwością można zmieścić ją do torebki i mieć zawsze przy sobie. Jednak jeśli schowamy mgiełkę do lodówki to wtedy osiągniemy idealny efekt chłodzenia w czasie upalnych dni.

Mgiełki do ciała nie tylko otulają nas zapachem, ale i orzeźwiają, tonizują a niektóre nawet i nawilżają skórę. Ich dodatkowym atutem jest również stosunkowo niska cena. Oczywistym jest również to, że mgiełka nie będzie się tak długo utrzymywać na ciele, jak perfumy. Jednak w upalne dni jest rozwiązaniem idealnym. Mamy ich spory wybór, więc każdy dla siebie znajdzie coś odpowiedniego.

 

image

 

Mgiełki do ciała powstają w wyniku procesu produkcji olejków eterycznych, więc są to wody o różnych zapachach. Niektóre mgiełki do ciała zawierają olejki eteryczne, które wpływają na nas np. relaksująco, pobudzająco. Wśród wielu dostępnych na rynku mgiełek istnieją takie, które posiadają drobinki brokatu.

Promocje

Producenci

4m
AA
Allverne
AMT
ASCO
ATA
AXI
BATISTE
BBR
BEAUTY FORMULAS
BELL
BIC
BIELENDA
Big
Bomb Cosmetics
Bourjois
By My Beard
Celia
CLINOMYN
CMF
COLGATE
COTY
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
EXO
Farmona
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
G3
GAL
Garnier
GP
GSK
HSP
Ibg
Icm
IXO
KD
L'oreal
LAQ
Loreal
LRP
MDR
Mga
MJX
MPC
MSP
NQD
QS
SH
Soraya
SSM
TIO
UHU
WIT
XBM
ZAP
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie