O nas

Witamy serdecznie,

 

Wzajemna miłość do siebie dwóch sióstr i chęć zrobienia czegoś więcej dla siebie i innych popchnęła nas do stworzenia tego oto sklepu. Wykorzystałyśmy w tym celu nasze wieloletnie doświadczenie rodzinne w handlu oraz naszą pasję do kosmetyków.


Jedna z nas z wykształcenia jest finansistą, a druga politologiem. Obie lubimy, jak to kobiety, kosmetyki, które dodatkowo stały się naszą pasją. I tą pasją chcemy dzielić się z innymi...


Za pośrednictwem kosmetycznie.pl każdy może w zaciszu swojego domu, mieszkania bez zbędnego pośpiechu dokonać satysfakcjonującego wyboru kosmetyków najlepszych dla siebie, czy też swoich bliskich. Może je dowolnie oglądać, przeglądać, a także porównywać. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby, inne wymagania, inny styl życia prowadzi, więc warto mieć możliwość realizowania tego wyboru w komfortowych warunkach.


Naszym celem jest zwiększanie asortymentu, tak aby móc usatysfakcjonować wszystkich kupujących oraz aby móc odpowiedzieć na Państwa wszystkie potrzeby związane z kosmetykami.

 

Pozdrawiamy

Kinga i Grażyna

Promocje

Producenci

AA
Allverne
AMY
ASCO
ATK
BATISTE
BEAUTY FORMULAS
BELL
BI-ES
BIC
BIELENDA
Bomb Cosmetics
Bourjois
Calvin Klein
CB
Celia
Christopher Dark
CLINOMYN
COLGATE
COTY
CTI
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
Eda
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
Farmona
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
GAL
Garnier
GSK
KTC
L'oreal
LAQ
Loreal
NUK
PMS
Soraya
TIO
TY
WIT
ZEW
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie