8 trików makijażu ust - 4 Was zaskoczy


Jak mieć nienaganny makijaż ust, a dodatkowo aby był trwały, nie pozostawiał śladów szminki na szklankach? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małe zestawienie, najważniejszych trików makijażowych.

 

image

1. Peeling ust - aby usta w szmince lub błyszczyku prezentowały się idealnie należy najpierw o nie zadbać. Aby szybko wykonać taki peeling wystarczy okrężnymi ruchami peelingować je szczoteczką do zębów (tylko bez pasty i delikatnie!). Nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund.

2. Nawilżyć - tutaj idealnie sprawdzi się gęsty nie lejący miód nałożony przed snem, a rano nasze usta będą nawilżone, miękkie i gładkie.

image

3. Efekt trwałego makijażu ust - otóż nic tak nie utrwali szminki, jak... przypudrowanie jej lub po prostu przyłożenie kostki lodu do pomalowanych uprzednio ust.

4. Jak nie pozostawiać śladu szminki na szklance? - wystarczy delikatnie oblizać brzeg szkła za nim zrobisz łyk.

5. Jak uwidocznić usta w makijażu? - nic tak nie uwypukli ust, jak delikatny makijaż oczu tylko i wyłącznie stosując do tego tusz.

 6. Konturówka - to tajemna broń, jeśli chcemy mieć wyjątkowo trwały makijaż. Należy wtedy usta pomalować tylko i wyłącznie konturówką.

7. Aby szminka nie osadziła się na zębach - delikatnie obetrzyj wewnętrzną stronę ust palcem wskazującym, wtedy nadmiar szminki zostanie na palcu.

image

8. Odcisk ust na chusteczce - stary patent na bardziej intensywny kolor i trwały makijaż, czyli po nałożeniu szminki na usta odciskamy jej pierwszą warstwę w chusteczkę higieniczną (usuniemy wtedy nadmiar tłuszczu z kosmetyku, a kolor lepiej przylgnie do ust). Teraz kolej na drugą warstwę pomadki i gotowe!

Promocje

Producenci

4m
AA
Allverne
AMT
ASCO
ATA
AXI
BATISTE
BBR
BEAUTY FORMULAS
BELL
BIC
BIELENDA
Big
Bomb Cosmetics
Bourjois
By My Beard
Celia
Christopher Dark
CLINOMYN
CMF
COLGATE
COTY
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
EXO
Farmona
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
G3
GAL
Garnier
GP
GSK
HSP
Ibg
Icm
IXO
KD
L'oreal
LAQ
Loreal
LRP
MDR
Mga
MJX
MPC
MSP
NQD
QS
SH
Soraya
SSM
TIO
UHU
WIT
XBM
ZAP
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie